CONSIDERATIONS TO KNOW ABOUT درب اتوماتیک شیشه ای

Considerations To Know About درب اتوماتیک شیشه ای

Considerations To Know About درب اتوماتیک شیشه ای

Blog Article

مشتری می‌تواند به‌صورت حضوری به شرکت‌های ارائه‌دهنده این محصولات مراجعه نمایید.

بله ، برای در خواست خدمات درب اتوماتیک می توانید به صفحه های زیر مراجعه کنید:

که در صورت بروز هر یک از موارد فوق باید با یک تعمیرکار متخصص تماس بگیرید و شرکت آتی‌در با به‌کارگیری تعمیرکاران متخصص در این زمینه می‌تواند مشکل شما را حل نماید.

بسیاری از بیمارستان‌های تهران و ایران با خرید آنلاین از آتی در، سطح ایمنی و بهداشتی خود را ارتقاء داده‌اند.

با توجه به محل استفاده و نوع نیاز، کاربردهای مختلفی می‌توان برای این درب‌ها بر شمرد. از جمله کاربردهای آن‌ها می‌توان به درب پارکینگ، درب بیمارستان و … اشاره کرد.

عوامل مختلفی وجود دارد که می‌تواند بر قیمت درب اتوماتیک تأثیرگذار باشد. در زیر مواردی را مطرح می‌کنیم که قیمت درب‌های اتوماتیک برقی را تعیین می‌کنند:

بیشتر در ساختمان های تجاری، استفاده از پارتیشن شیشه ای اداری و یا مکان هایی که زیبایی ظاهری درب ورودی از اهمیت بالایی برخوردار است، از این نوع درب ها استفاده می شود. درب ورودی شیشه ای ساختمان را می توان در ابعاد و سایزهای مختلف برای مکان ها و فضا های متفاوت طراحی و اجرا کرد. انواع درب های شیشه های ورودی برای آپارتمان ها، سالن های کنفرانس، ساختمان های اداری و تجاری، سالن های آرایشی، استودیو های عکاسی و همچنین پارتیشن شیشه ای مطب وجود دارد. شهر پارتیشن به درب اتوماتیک شیشه ای عنوان یکی از اصلی‌ترین تولید کنندگان انواع اتاقک و پارتیشن با شیشه سکوریت در نظر دارد شما را با این فضاهای مدرن و شیک و کاربری بی‌نظیرشان آشنا کند. برای آشنایی بیشتر با این درب ها و انواع پارتیشن شیشه‌ای و یا اجرای پارتیشن شیشه ای ما را در این مقاله از شهرپارتیشن همراهی کنید.

برای انتخاب درب اتوماتیک پارکینگی باید به چه نکاتی توجه نمود؟

اگر سیستم های هوشمند متصل به درب اتوماتیک کنیم میتوانیم از اپلیکیشن برای کنترل درب استفاده کنیم.

درب کرکره اتوماتیک از جنس‌های مختلفی نظیر فولاد، آلومینیوم، گالوانیزه فابریک و حتی برخی مواد اولیه شفاف ساخته می‌شود. این نوع درب در ابعاد مختلفی طراحی و تولید می‌شود.

باید اضافه کرد که استفاده از قفل برقی در دربهای اتوماتیک تک لنگه ضروری می باشد و در صورت نبود قفل برقی احتمال خطر باز شدن درب بر اثر فشار زیاد بالا می باشد.

درب‌های برقی اتوماتیک این قابلیت را دارند تا در جهات مختلفی حرکت کرده و اقدام به باز و بسته شدن کنند، باتوجه‌به این قابلیت، درب الکترونیکی در انواع مدل‌های گوناگون تولید و به بازار عرضه می‌شود.

یکی از مزایای بسیار مهم درب های اتوماتیک، امنیت بیشتر آن‌ها نسبت به درب‌های معمولی می‌باشد. چه در هنگام استفاده از این درب‌ها در مغازه یا پارکینگ یا ورودی ساختمان، این درب‌ها در فراهم آوردن امنیت بیشتر و پیشگیری از ورودهای غیرمجاز نقش مهمی ایفا می‌کنند.

من یک ربات نیستم آیتم های مرتبط ورق گالوانیزه رنگی سقف شیروانی توری و پشم شیشه سقف سوله خرپا ویژه

Report this page